Hi girls! Ongeveer een maand geleden was ik erbij tijdens de Hair Fashion Night van L’Oréal in Brussel. Het werd een superleuke avond met vriendinnen waarbij we de nieuwste haartrends voor deze zomer konden ontdekken. Ik koos voor een mooi gevlechte up-do die me deed denken aan een Griekse godin. Benieuwd? Kijk mee in mijn filmpje:
Oh ja, ik had ook de enorme eer om een klein woordje te vertellen voor de camera van Elle België. Ook dat kan je hieronder checken!
Peace out!
Ik vind het een erg mooi kapsel. Ik houd van vlechten. Zelf ben ik er helaas helemaal niet goed in, maar anders zou ik mijn haar zeker vaak invlechten.
Wat gaaf dat je bij dit event aanwezig was. L’Oreal is echt wel één van mijn favoriete merken ook voor haarproducten. Mooi hoe ze je haar hebben gedaan.
Klinkt als een super avond! l’oreal heeft echt wel leuke producten!
Leuk filmpje! Ik vond je kapsel er heel mooi uit zien!
Wauw superleuk zeg, je kapsel ziet er heel mooi uit!
Heel leuk filmpje! En wat zat je haar mooi zeg, heel knap gedaan.
Leuk om te zien. Het kapsel ziet er echt heel erg mooi uit
Mooi kapsel! Het was zo te zien een hele leuke avond
Wat heb je een gezellige tijd gehad. Mooie video. Ik zou er ook bij zijn geweest als mijn knieschijf niet uit de kom was geweest. Mooie kapsel!
Heel erg leuk vlog! Leuk dat je daar aanwezig was
Zo leuk om hierbij aanwezig te mogen zijn! Mooi kapsel ook met die vlechten 🙂
Leuk zo’n event en je haar zat prachtig!
Super mooi je haar, kon je zoiets maar makkelijk zelf he?
Hello. And Bye.